|
1.Związek Zawodowy Górników w Polsce KWK Knurów 10 pkt. bramki 6 / 1
2.PRS WSCHÓD S.A. 6 pkt. bramki 9 / 5
3. Związek Zawodowy Przeróbka LW ,,Bogdanka’’ S.A. 4 pkt. bramki 3 / 5
4. Związek Zawodowy Kadra LW ,,Bogdanka’’ S.A. 4 pkt. bramki 4 / 7
5. Oldboye Wołynia Łuck 3 pkt. bramki 5 / 9
Wyniki meczy Grupy A
ZZ Przeróbka Bogdanka 0 vs 1 ZZ Górników KWK Knurów
PRS Wschód 5 vs 1 Oldboye Wołynia Łuck
ZZ Górników KWK Knurów 3 vs 1 PRS Wschód
ZZ Kadra Bogdanka 0 vs 2 ZZ Przeróbka Bogdanka
PRS Wschód 0 vs 1 ZZ Kadra Bogdanka
Oldboye Wołynia Łuck 0 vs 0 ZZ Górników KWK Knurów
ZZ Kadra Bogdanka 3 vs 3 Oldboye Wołynia Łuck
ZZ Przeróbka Bogdanka 0 vs 3 PRS Wschód
Oldboye Wołynia Łuck 1 vs 1 ZZ Przeróbka Bogdanka
ZZ Górników KWK Knurów 2 vs 0 ZZ Kadra Bogdanka
1.ZT NSZZ Policjantów KPP w Łęcznej 8 pkt. bramki 5 / 2
2.Związek Zawodowy Górników w Polsce LW ,,Bogdanka’’ S.A. 8 pkt. bramki 6 / 4
3.Reprezentacja Śląskiej Ligi Górniczej 7 pkt. bramki 6 / 4
4.Związkowcy Enea Kozienice 3 pkt. bramki 6 / 8
5.Związek Zawodowy NSZZ Solidarność LW ,,Bogdanka’’ S.A. 1 pkt. bramki 3 / 8
Wyniki meczy Grupy B
ZZ NSZZ Solidarność Bogdanka 0 vs 2 Reprezentacja ŚLG
Związkowcy Enea Kozienice 0 vs 2 ZT NSZZ Policjantów
Reprezentacja ŚLG 2 vs 1Związkowcy Enea Kozienice
ZZ Górników Bogdanka 1 vs 1 ZZ NSZZ Solidarność Bogdanka
Związkowcy Enea Kozienice 2 vs 3 ZZ Górników Bogdanka
ZT NSZZ Policjantów 1 vs 1 Reprezentacja ŚLG
ZZ Górników Bogdanka 0 vs 0 ZT NSZZ Policjantów
ZZ NSZZ Solidarność Bogdanka 1 vs 3 Związkowcy Enea Kozienice
ZT NSZZ Policjantów 2 vs 1 ZZ NSZZ Solidarność Bogdanka
Reprezentacja ŚLG 1 vs 2 ZZ Górników Bogdanka
Mecze półfinałowe:
ZZ Górników KWK Knurów 0 vs 0 ZZ Górników Bogdanka (karne 0:2)
PRS Wschód 2 vs 0 ZT NSZZ Policjantów
Mecz o 9 miejsce:
Oldboye Wołynia Łuck 3 vs 0 ZZ NSZZ Solidarność Bogdanka (w.o)
Mecz o 7 miejsce:
ZZ Kadra Bogdanka 0 vs 4 Związkowcy Enea Kozienice
Mecz o 5 miejsce:
ZZ Przeróbka Bogdanka 2 vs 2 Reprezentacja ŚLG (karne 2:3)
Mecz o 3 miejsce:
ZZ Górników KWK Knurów 0 vs 3 ZT NSZZ Policjantów
Mecz Finałowy:
ZZ Górników Bogdanka 2 vs 0 PRS Wschód
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. ZZG LW Bogdanka S.A. (Łęczna)
2. PRS WSCHÓD S.A. (Lublin)
3. ZT NSZZ Policjantów KPP w Łęcznej (Łęczna)
4. ZZG w Polsce KWK Knurów (Knurów)
5. Reprezentacja Śląskiej Ligi Górniczej (Katowice)
6. ZZ Przeróbka LW Bogdanka S.A. (Łęczna)
7. Związkowcy Enea Kozienice (Kozienice)
8. ZZ Kadra LW ,,Bogdanka’’ S.A. (Łęczna)
9. Oldboye Wołynia Łuck (Ukraina)
10. ZZ NSZZ Solidarność LW Bogdanka S.A. (Łęczna)
Najlepszy Strzelec - PRS Wschód Przemysław Frączyk
Najlepszy Bramkarz - ZZ Górników Bogdanka Marcin Wójcik
Najlepszy Zawodnik - ZT NSZZ Policjantów Sławomir Skorupski
Puchar Fair Play - Związkowcy Enea Kozienice
Bramki dla drużyny Reprezentacji Śląskiej Ligi Górniczej zdobyli:
Mateusz Piątek - 4
Łukasz Kopytko - 2
Daniel Liszka - 1
Więcej informacji na stronach:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.670454296309921.1073741859.602306786458006&type=1
|
dzisiaj: 56, wczoraj: 63
ogółem: 1 073 420
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|||