|
W niedzielę 11 maja 2014r. Na tydzień przed Turniejem Amatorskich Drużyn Brasil 2014, na boisku ze sztuczną nawierzchnią "Kajtek i Przyjaciele" w Katowicach przy ulicy Ułańskiej 11a, odbyło się losowanie grup, poniżej przedstawiamy Państwu wyniki losowania. Bardzo ważna informacja dla przedstawicieli zgłoszonych zespołów, których nie było na wczorajszym losowaniu, proszę do dnia 13 maja 2014r. przysłać listę zgłoszeniową drużyny na adres: slg.silesian@gmail.com w treści podać Państwo które będziecie reprezentować, imię nazwisko i pesel.
Drużyny które nie wyślą listy zgłoszeniowej do dnia 13 maja 2014, nie zostaną dopuszczone do gry!
Grupa A (17 maja 2014r. 9:00 - 12:00)
Brazylia - Reprezentacja Śląskiej Ligi Górniczej
Chorwacja - 4 Fun Players
Meksyk - Fc Piwosze
Kamerun - Boska Drużyna
Grupa B (17 maja 2014r. 12:00 - 15:00)
Hiszpania - Bonito Murcki
Holandia - Elektrycy GSP Wesoła
Chile - Salos II Jaworzno
Australia - Tauzen Oldboje
Grupa C (17 maja 2014r. 15:00 - 18:00)
Kolumbia - KS Dąbrówka Mała
Grecja - Silesia Chorzów
Wybrzeże Kości Słoniowej - ABTech Jaworzno
Japonia - Walczący Tauzen
Grupa D (17 maja 2014r. 18:00 - 21:00)
Urugwaj - TSV Podłęże
Kostaryka - ZPM-KUŚ / IT4Q
Anglia - Immortals Katowice
Włochy - Szacun
Grupa E (24 maja 2014r. 9:00 - 12:00)
Szwajcaria - Fc Piosek
Ekwador - ZZPD KWK Bolesław-Śmiały
Francja - Waps Kart S.C. Bytom
Honduras - KP Królewscy Katowice
Grupa F (24 maja 2014r. 12:00 - 15:00)
Argentyna - Benteler
Bośnia i Hercegowina - FC Mysłowice
Iran - Sierpień 80 KWK Wujek
Nigeria - KKS Rawa Katowice
Grupa G (24 maja 2014r. 15:00 - 18:00)
Niemcy - Salos I Jaworzno
Portugalia - Tauzen United
Ghana - SVP Witosa Katowice
U.S.A. - FC Nietrzeźwi
Grupa H (24 maja 2014r. 18:00 - 21:00)
Belgia - Diving Tech
Algieria - Mysłowice United
Rosja - KS Szarlej
Korea Południowa - Example FC
A kuz....a skąd tą listę zgłoszeniową pobrać ???
|
dzisiaj: 49, wczoraj: 63
ogółem: 1 073 413
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|||